Fondy OpenCart - Oficjalny Partner

Moduł dla OpenCart umożliwia integrację usługi akceptacji płatności na stronie sklepu internetowego. Zainstalowanie i aktywacja modułu pozwoli firmom w wygodny, szybki i bezpieczny sposób otrzymywać pieniądze za towary / usługi, a klientom płacić za zamówienia różnymi metodami płatności.


Po podłączeniu bramki płatności Twoi klienci będą mogli płacić za zakupy kartami bankowymi, bankowością internetową i e-portfelami. Możliwość szybkiej płatności wygodną metodą płatności zwiększy lojalność klientów, zwiększy średni czek i obroty firmy.


Ponad 8 000 przedsiębiorców na całym świecie połączyło się z bramką płatniczą FONDY: od małych witryn niszowych po największe sklepy internetowe i międzynarodowe firmy z milionami obrotów. Jeden z naszych najnowszych projektów, FondyGlobe, pozwolił nam wprowadzić FONDY na rynek międzynarodowy.


Platforma FONDY współpracuje ze sprzedawcami w 33 krajach. Właściciele firm mogą zaakceptować płatności w ponad 100 walutach, w tym w dolarach amerykańskich, euro i funtach szterlingach. FONDY współpracuje z organizacjami bankowymi z UE i Europy Wschodniej, aby zapewnić jak najszybsze przetwarzanie transakcji.


Ile kosztuje połączenie z FONDY

Nie musisz płacić za rejestrację, korzystanie z bramki płatności Opencart ani innych metod akceptacji płatności. Platforma pobiera tylko prowizję z płatności, która jest ustalana dla sprzedającego lub kupującego. Oznacza to, że bez początkowej inwestycji będziesz mógł przetestować pełną funkcjonalność systemu i już za to zapłacić po otrzymaniu wyników.


Jak stworzyć konto w FONDY?

W bardzo prosty sposób, możesz stworzyć swoje konto klikając w  ten link.

Jesteśmy OFICJALNYM PARTNEREM FONDY!  Dzięki temu możesz pobrać darmowy moduł do obsługi tej bramki nawet jeśli masz OpenCart 1.5!


Jak zainstalować moduł FONDY dla OpenCart

Postępuj zgodnie z instrukcją poniżej:

Pobierz paczkę z modułami klikając w ten link lub zeskanuj kod QR z obrazka poniżej


1. Po wypakowaniu prześlij wybraną wersję na swój serwer z katalogu Upload.

2. Z lewego menu wybierz Dodatki oraz Płatności

3. Kliknij w klawisz Instaluj obok modułu FONDY

4. Po instalacji kliknij w klawisz Edycja

Korzystając z modułu płatności FONDY dla Opencart, możesz zmienić wygląd strony, dodać metody płatności, skonfigurować płatności automatyczne i tak dalej. Rezultatem jest wygodne zarządzanie biznesem, szybsza akceptacja płatności, zadowoleni klienci i zwiększone zyski!

SpecyfikacjaSystem

Kompatybilność
1.5, 2.0, 3.0 +

Wersja
1.0

Serwer
brak danych

Licencja
1 domena, bezterminowo

Instalacja
Instalacja przez OpenCart lub FTP

VQmod
Nie

Wsparcie techniczne
Przez Fondy

Darmowe aktualizacje
Przez Fondy

Dodano
2021-05-19

Uaktualniono
2021-05-19

Dostępność
Tak

OpenCart DEMO

Pytania klientów
FAQ

Zadaj pytanie
Kontakt

OpenCart.com.pl

  • Specjaliści od OpenCart od 2010 roku razem z OpenCart
  • Ponad 2tys. zadowolonych klientów
    z całego świata
  • Wsparcie techniczne odpowiedź do 24h godzin
  • W 100% bezpieczny kod dzięki kodowaniu ionCube
  • Nie modyfikujemy plików sklepu w żadnym z naszych dodatków

0,00złOpinie (0)

Napisz opinię

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby wystawić ocenę

Produkty powiązane

OpenCart - FAQ - Pytania i odpowiedzi

TAK. Od początku powstania OpenCart zajmujemy się budową modułów oraz ulepszaniem tego systemu sklepowego. Jeśli zachodzi potrzeba pomocy prosimy śmiało się z nami skontaktować. Żadna prośba nie pozostanie bez odpowiedzi. 

Można się z nami skontaktować

TAK, bardzo często szkolimy firmy z obsługi OpenCart. Szkolenie takie jest za pośrednictwem livewebinar.com.

Czas ores koszt szkolenia jest zależny od aktualnej wiedzy uczestników i jest ustalany indywidualnie.

Firmy lub osoby zainteresowane kurem proszone są o kontakt z nami.

Oczywiście takie rabaty istnieją. Jeśli jesteś przedstawicielem agencji interaktywnej, reklamowej lub projektujesz sklepy dla swoich klientów możesz liczyć na stały rabat w naszym sklepie.

Skonatktuj się z nami podając numery zamówień, które dokonałeś w naszym sklepie. Na tej podstawie przypiszemy Cię do odpowiedniej grupy. Przy następnych zamówieniach otrzymasz rabat automatycznie.

Więcej informacji na temat rabatów pod tym linkiem  https://opencart.com.pl/rabaty-dla-developerow-opencart

Posiadamy usługę abonamentową. Taka usługa jest skrojona pod potrzeby klienta. Ilość serwisów jest ograniczona. Staramy się każdego roku zwiększać pulę dostępnych miejsc. 

Firmy zainteresowane taką usługą zachęcamy do konatktu przez formularz kotaktowy lub przez naszą stronę na Facebook'u. Po zapoznaniu się ze sklepem oraz zapotrzebowaniem klienta przedstawiamy ofertę współpracy.

Tak. Istnieje opcja dodatkowa podczas zamawiania. Wystarczy ją zaznaczyć i instalację oraz konfigurację podstawową wykonamy my.

Należy po zamówieniu przesłać do nas dostęp do sklepu i wszystkim zajmiemy się my.

Dlaczego używamy ionCube i co to takiego

05 Mar 2019 176458

Wielu klientów prawie codziennie zadaje nam te pytania:Co to jest ionCube?Dlaczego muszę go mieć, aby używać Waszych modułów?Która wersja?Czy jest darmowy?oraz wiele innych powiązanych pytań.Poniżej postaram się wyjaśnić wszystkie zagadnienia w jak najbardziej zrozumiały sposób.

PayU - popularne i bezpieczne płatności w Internecie

15 Oct 2020 966

Klienci sklepów internetowych oczekują atrakcyjnych cen, szerokiego wyboru produktów oraz wygody. De facto oznacza to, że w nowoczesnym sklepie niezbędny jest niezawodnie działający system szybkich płatności online. Ta metoda płatności cieszy się największą popularnością wśród klientów. Nie ma w tym

Potrzebujesz pomocy ze swoim sklepem Opencart?

07 Feb 2017 121342

Świadczymy wsparcie dla sklepów zbudowanych na Opencart. Jeśli potrzebujesz pomocy bo sklep przestał działać lub twój informatyk przestał się odzywać napisz do nas. Zapewniamy wysoki standard usług oraz najwyższy poziom doświadczenia zbudowanego podczas pracy z Opencart i nie tylko. Każde zle

Zapytanie o produkt

Jeśli masz jakieś pytania dostyczące produktów proszę śmiało wypełnić formularz. Odpowiemy tak szybko jak to możliwe.