OpenCart pomoc do 24h

Pomoc OpenCart do 24h

Doświadczenie

OpenCart to świetny system sklepowy. Jeśli jest zainstalowany prawidłowo oraz skonfigurowany z odrobiną wiedzy, to nie ma żadnych problemów z jego funkcjonowaniem.
Czasem jednak coś pójdzie nie tak i wtedy warto udać się do specjalisty od OpenCart.
Jeśli twój sklep nie działa prawidłowo lub potrzebujesz pomocy w jego ustawieniu napisz do nas. Z przyjemnością pomożemy z każdym OpenCart.

Niestety "specjalistów" w tym kraju jest wielu, o czym każdy z nas wie doskonale. Jeśli jeden z nich przygotował dla Ciebie sklep lub po jego pracy sklep przestał działać prawidłowo, zgłoś się do nas. Gwarantujemy wysoką jakość usługi potwierdzoną opiniami naszych klientów na Facebook czy Trustpilot, lub zwyczajnie w internecie. To nie są puste słowa. Nasze doświadczenie sięga początków OpenCart. Pierwszy moduł dla OpenCart napisaliśmy zaraz po jego powstaniu w 2010 roku.

Nasze prace wykonujemy średnio do 24h od przyjęcia zlecenia - najczęściej jest to klika godzin.

Nasza oferta obejmuje

  • naprawienie błędów pojawiających się w sklepie
  • audyt sklepu pod względem poprawności dziłania
  • sprawdzenie OpenCart czy został z hakowany
  • dostosowanie wyglądu pod potrzeby i wymagania klienta
  • skasowanie zbędnych modułów lub innych plików ze sklepu
  • sprawdzenie funkcjonalności sklepu OpenCart przed odbiorem od innej firmy
  • instalacje dodatkowych modułów zewnetrznych
  • migracje z wcześniejszych wersji OpenCart do najnowszej
  • przeniesienie sklepu OpenCart oraz domeny na inny serwer
  • oraz wszelkie inne problemy nie wymienione wyżej.

Opinie naszych klientów

Szybko i sumiennie wykonana praca, bardzo dobry kontakt poprzez maila czy gg. Polecam w 100% dla osób szukających fachowca od open cart.
Opinia z Facebook

Miałem do czynienia z wieloma pseudo fachowcami którzy tworzyli mój sklep internetowy przed Panem Danielem, bardzo naciskałem na spotkanie i omówienie wszystkiego twarzą w twarz. Nie było takiej potrzeby omówiliśmy wszystko używając Skype 15min po moim pierwszym kontakcie :D Strona mojej firmy została przygotowana nadzwyczaj szybko i profesjonalnie. Już projekt budził moje zaufanie i zadowolenie, był omawiany i konsultowany. Strona jest przejrzysta, niepowtarzalna, funkcjonalna i łatwa w użyciu ! Jednym słowem - rewelacja. Bardzo Polecam usługi Pana Daniela on wie co robi nie traćcie czasu na pseudo fachowców !!!!!
Opinia z Facebook

Przy okazji zakupu modułu do Open Carta zapytałem Pana Daniela czy mógłby zerknąć na nasze błędy które ciągle powracały. Wszystko poprawił niemal od ręki. Bardzo polecam współpracę z Panem Danielem. Pozdrawiam.
Opinia z Facebook

Potrzebujesz pomocy z OpenCart? Wypełnij formularz już teraz!