O nas

Web Designer, programista unikalnych rozszerzeń dla Opencart, Joomla, HikaShop, Prestashop oraz wielu, wielu innych systemów sklepowych i nie tylko.
Oficjalny partner PayU oraz innych systemów płatności w Polsce i na świecie.
Od 1993 roku pracuje na różnych platformach sprzętowych, a z nadejściem ery Internetu stworzył własną firmę świadczącą różnorodne usługi internetowe.

Pierwsze programy pisał na ZX Spectrum, później na Amidze, a aktualnie PHP/Mysql.
Przygodę z Opencart rozpoczął na początku 2010 roku, gdy została opublikowana pierwsza stabilna wersja OpenCart.
Wtady powstały pierwsze trzy dodatki dla OpenCart takie jak Payu, Dotpay oraz Integracje z porównywarkami. Dziś użwya ich setki sklepów w Polsce.

Jest twórcą setek stron internetowych i sklepów internetowych.
Obecnie może się pochwalić ponad 200 własnymi dodatkami dla OpenCart oraz setkami Zadowolonych Klientów na całym świecie.

Od autora

Nie cierpię udawanego profesjonalizmu oraz spychologii, bo sam jestem profesjonalistą i nie podejmuję się zadań, których nie wykonam w 100%.
Zawsze powtarzam moim klientom, aby przed rozpoczęciem pracy nad projektem sklepu lub strony www zapoznali się z opiniami o wykonawcy.
Wystarczy poświecić chwilę i poszukać takich informacji w Google, a jeśli nie ma nic, to zalecam szukać do skutku.

Świadomość musi rosnąć i klient musi wiedzieć za co płaci. Nie wystarczą puste słowa. Bardzo często słyszę od klientów, że ich sklep powstawał miesiące lub że po pół roku jeszcze nie jest gotowy.
Dla doświadczonego profesjonalisty budowa sklepu pod klienta zajmuje maksymalnie 2 tygodnie ( my robimy to do 7 dni roboczych ).
Jeśli przy każdej próbie zmiany czegoś w sklepie słyszysz "Nie, tego się nie da zrobić" od razu szukaj innej firmy!