OCMOD

Skrypty OCMOD przeznaczone dla OpenCart 3.

Modyfikacje to małe programy, ktore instaluje się przez instaler OpenCart. Tego typu programy podmieniają kod sklepu dodając nowe opcje lub poprawiają inne.

Co najważniejsze w OCMOD to to, że nie naruszają one oryginalnych plików sklepu. Zalecamy nie instalować tego typu dodatków z niepewnych źródeł.


Produkty porównywane (0)


OCMOD

Nowość
NOWOŚĆ

Przeglądasz 1 do 10 z 10 (1 stron)

Facebook Customer Chat Opencart czyli bliżej klienta

11 Feb 2019

Używamy smartfona na codzień. Zadajmy sobie jednak pytane, czy więcej czasu spędzamy z słuchawką przy uchu, czy ze smartfonem sufrując po sieci.Na codzień sam przeglądam różne sklepy internetowe lub strony www. Na co zwracam uwagę? To jest temat rzeka, ale jest klika ważnych elementów. 

Koszt dostawy według kodu pocztowego

05 Feb 2016

Koszt dostawy według kodu pocztowego dla Opencart to prosty, ale użyteczny moduł pozwalający ustalić koszt wysyłki na podstawie kodu pocztowego. W procesie zamówienia wyświetla opcję wysyłki ze zdjęciem i regulaminem lub samą nazwę.

Ship to Pay - wysyłka do płatności

01 Aug 2016

Bardzo przydatny moduł dla OpenCart. Moduł pozwala połączyć dowolną formę płatności z formą wysyłki. Czasami chcemy wyeliminować jakąś formę płatności gdy klient wybrał np. Obdiór osobisty. Przy użyciu tego modułu jest to bardzo łatwe. Możesz sparować dowolną liczbę form wysyłek z formami płatności.