Płatność

Płatność

Jeśli szukasz funkcjonalnych modułów płatności OpenCart, zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu. Ponieważ zależy nam na zadowoleniu naszych klientów, oferujemy moduły łatwe w konfiguracji i obsłudze, które zapewniają bezpieczeństwo transakcji płatniczych. W ofercie dostępne są moduły łączące sklepy internetowe bazujące na OpenCart z popularnymi systemami płatności online. Nie znalazłeś modułu, którego szukasz? Skontaktuj się z nami. Może po prostu jeszcze nie został dodany do oferty na stronie.

Moduł przelewów bankowych
Proponujemy funkcjonalny moduł Przelew bankowy Pro, który cechuje się dużą czytelnością. Klienci Twojego sklepu internetowego, którzy preferują płatności tradycyjnym przelewem bankowym, na pewno docenią to rozwiązanie. Dzięki temu modułowi możliwe jest wyświetlanie dowolnej informacji już po zatwierdzeniu przez klienta danego zamówienia. Warto podkreślić, że informacja ta może zawierać tabele, zdjęcia oraz teksty w różnych kolorach. 

Płatności za pomocą popularnych systemów online
Ze względu na wygodę wielu klientów sklepów internetowych decyduje się na płatności przy użyciu systemów online jak np.: PayU, Paynow czy FirstData. W naszym asortymencie znajdziesz moduły dla OpenCart, które usprawnią procesy płatności tymi lubianymi przez klientów kanałami. Oferowane moduły integrują OpenCart z wybranym systemem płatności online. Po tym, jak klient dokona zakupu w Twoim sklepie, zostanie on przeniesiony automatycznie na stronę systemu płatniczego. Po dokonaniu płatności następuje przekierowanie na stronę sklepu. 

Moduł Worldpay PRO - obsługa kart płatniczych na całym świecie
Chcesz ułatwić płatność kartą klientom z różnych regionów świata? Nasz innowacyjny moduł Worldpay PRO dla OpenCart na pewno sprosta Twoim oczekiwaniom. Moduł umożliwia łatwą integrację z Worldpay - globalnym systemem płatności kartą. Z pomocą tego nowoczesnego rozwiązania dla OpenCart możesz oferować swoje produkty i usługi na całym świecie. 

Nasze modułu gwarantuje bezpieczeństwo transakcji dzięki zastosowaniu innowacyjnych zabezpieczeń oraz technologii ionCube. 

Produkty porównywane (0)


Płatność

Partner
OpenCart 2.3&3.0

PayU OpenCart

239,00zł

Partner
OpenCart 2.3&3.0
OpenCart 2.3&3.0
OpenCart 2.3&3.0

mBank Paynow

129,00zł 239,00zł

OpenCart 2.3&3.0
Nowa wersja
Nowa wersja
NOWOŚĆ
Nowa wersja

Tpay OpenCart

239,00zł


Przeglądasz 1 do 19 z 19 (1 stron)

Zapytanie o produkt

Jeśli masz jakieś pytania dostyczące produktów proszę śmiało wypełnić formularz. Odpowiemy tak szybko jak to możliwe.