OpenCart  3

OpenCart 3

Prowadzisz sklep internetowy oparty na systemie OpenCart? Chcesz poszerzyć jego funkcjonalność tak, aby był bardziej przyjazny klientowi? W takim razie dobrze trafiłeś! Zachęcamy do zapoznania się z oferowanymi modułami OpenCart. Mamy nadzieję, że znajdziesz u nas rozwiązanie, które będzie odpowiadać Twoim potrzebom. W razie pytań zapraszamy do kontaktu. 

Moduły OpenCart do wyświetlania treści
Przykładem takich rozwiązań jest moduł FAQ, czyli zestawienie najczęściej zadawanych pytań wraz z odpowiedziami na nie, a także moduł opinii klientów w postaci karuzeli. Korzystając z profesjonalnych modułów OpenCart, możesz prezentować treść na swojej stronie w sposób atrakcyjny pod względem wizualnym. Co istotne, umieszczenie modułów na stronie sklepu nie będzie wyzwaniem, jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z gotowych rozwiązań dedykowanych systemowi OpenCart

Moduły OpenCart ułatwiające kontakt z klientem
Jeśli chcesz usprawnić bezpośredni kontakt z klientami, możesz wybrać moduł Facebook Customer Chat. Live chat przez Facebook pozwoli Twoim klientom na wygodny kontakt w dowolnym momencie, Facebook jest dostosowany do urządzeń mobilnych. Chcesz, żeby klienci Twojego sklepu byli na bieżąco z jego profilem na Facebooku? W takim razie przyda Ci się moduł Facebook Slider Light w formie panelu umiejscowionego na boku strony. 

Obligatoryjne moduły sklepu internetowego
Zgodnie z aktualnym stanem prawnym na stronie sklepu internetowego muszą znaleźć się takie elementy jak: zapytanie o akceptację ciasteczek oraz szczegółowa informacja o administrowaniu danych zgodnie z RODO. Również w tym przypadku możesz posiłkować się łatwymi do zainstalowania modułami OpenCart, które znajdziesz na naszej stronie. Moduł RODO pozwoli Ci na komfortowe zarządzanie danymi użytkowników. Co istotne, obsługuje on nieograniczoną liczbę regulaminów.

Pozostałe rozwiązania
Wśród proponowanych modułów OpenCart znajdziesz liczne rozwiązania, dzięki którym zarządzanie nowoczesnym sklepem internetowym stanie się jeszcze łatwiejsze. W ofercie dostępne są niezawodne moduły służące do generowania faktur, sprawnego przydzielania rabatów, informowania o produktach dla osób dorosłych, integracji z porównywarkami cenowymi itd. Sprawdź, jak możesz udoskonalić swój sklep internetowy. Chętnie pomożemy w wyborze optymalnych rozwiązań. 

Produkty porównywane (0)


OpenCart 3

POPULARNE
OC 2.3 do 3.0
NOWOŚĆ
OC 2.3 do 3.0

Galeria zdjęć

189,00zł

Partner
Nowość!

PayU OpenCart

189,00zł

NOWOŚĆ!

Sklep Internetowy Krystal 2

2.600,00zł 5.000,00zł

NOWOŚĆ!
Popularne
NOWOŚĆ
Popularne

Audyt OpenCart

399,00zł

NOWOŚĆ

Captcha słowa

99,00zł 189,00zł

Wymagane
NOWOŚĆ!
NOWOŚĆ
Nowość
NOWOŚĆ
OC 2.3 do 3.0
Partner
Nowość!
NOWOŚĆ
OC 2.3 do 3.0
Nowość!
NOWOŚĆ
OC 2.3 do 3.0
NOWOŚĆ!
NOWOŚĆ
OC 2.3 do 3.0
NOWOŚĆ
OC 2.3 do 3.0
NOWOŚĆ
OC 2.3 do 3.0

Opinie klientów karuzela

149,00zł 189,00zł

NOWOŚĆ
OC 2.3 do 3.0

Parallax baner

149,00zł 189,00zł

NOWOŚĆ
OC 2.3 do 3.0
NOWOŚĆ
NOWOŚĆ

Przeglądasz 1 do 32 z 63 (2 stron)

Zapytanie o produkt

Jeśli masz jakieś pytania dostyczące produktów proszę śmiało wypełnić formularz. Odpowiemy tak szybko jak to możliwe.