Wysyłka

Wysyłka

Bardzo duży wpływ na funkcjonowanie sklepu internetowego ma sprawna organizacja wysyłek. Osoby, których sklep działa w oparciu o nowoczesny system OpenCart, mogą zdecydować się na jeden z dostępnych u nas modułów wysyłki. Przekonaj się, że zarządzanie wysyłką zamówionych przez klientów produktów może być o wiele prostsze. Wiemy, że nasi klienci mają różne potrzeby, stąd też oferujemy moduły wysyłki OpenCart obsługujące różne kanały. Z pewnością uda Ci się wybrać rozwiązanie, które usprawni proces sprzedaży w Twoim sklepie. 

Integracja z systemem Furgonetka.pl
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, oferujemy moduł Furgonetka.pl dla systemu OpenCart. Z pomocą tego modułu możliwe jest łatwe wysyłanie paczek kurierem. Co istotne, system Furgonetka.pl współpracuje z licznymi przewoźnikami. Nasz moduł pozwoli Ci na szybsze generowanie listów przewozowych. Po zainstalowaniu go będziesz mógł po prostu wybrać określone zamówienia i wygenerować plik XML, który jednym kliknięciem możesz zintegrować z Twoim kontem w systemie Furgonetka.pl. 

Wysyłka z odbiorem w punkcie
Coraz więcej klientów sklepów internetowych wybiera możliwość odbioru przesyłki w punkcie. Jeśli zależy Ci na zadowoleniu klientów, wprowadź tę funkcję do swojego sklepu. W naszym asortymencie dostępne są moduły: inPost Paczkomaty oraz Poczta Polska Odbiór w Punkcie. Moduły te umożliwiają klientom sklepów internetowych łatwe wybranie lokalizacji punktu odbioru - zarówno paczkomatu jak i konkretnej placówki pocztowej. Moduły wyposażone są w praktyczne filtry, które ułatwiają znalezienie punktu odbioru w konkretnej okolicy. 

Uniwersalny moduł wysyłek OpenCart
Z pomocą tego narzędzia możesz w łatwy sposób stworzyć niczym nieograniczoną liczbę form wysyłek. W zależności od konkretnej metody wysyłki możesz dodać określoną klasę podatkową, logo oraz strefę geograficzną. Konfiguracja modułu jest bardzo intuicyjna, jego obsługa również nie nastręcza trudności. Dzięki temu funkcjonalnemu rozwiązaniu możesz wygodnie zarządzać wszystkim formami wysyłki w jednym miejscu. 


Produkty porównywane (0)


Wysyłka

NOWOŚĆ
Nowość!
OpenCart 2.3&3.0
OpenCart 2.3&3.0
OpenCart 2.3&3.0
OpenCart 2.3&3.0

Przeglądasz 1 do 9 z 9 (1 stron)

Zapytanie o produkt

Jeśli masz jakieś pytania dostyczące produktów proszę śmiało wypełnić formularz. Odpowiemy tak szybko jak to możliwe.