PayU - popularne i bezpieczne płatności w Internecie

PayU - popularne i bezpieczne płatności w Internecie

15.10.2020 1799

Klienci sklepów internetowych oczekują atrakcyjnych cen, szerokiego wyboru produktów oraz wygody. De facto oznacza to, że w nowoczesnym sklepie niezbędny jest niezawodnie działający system szybkich płatności online. Ta metoda płatności cieszy się największą popularnością wśród klientów. Nie ma w tym nic zaskakującego! System płatności przekierowuje klienta na stronę jego banku, aby mógł szybko opłacić zakupy. Jest to bardzo wygodne dla kupującego!

Zastanawiasz się nad wyborem operatora płatności internetowych do Twojego sklepu? Zachęcamy Cię do rejestracji na stronie PayU - to najbezpieczniejsze płatności online, które cieszą się dużym zaufaniem także ze strony klientów sklepów internetowych. 


Nie trać klientów przez brak płatności online w swoim sklepie!

Oczywiście korzystanie z PayU (podobnie jak innych systemów płatności online) wiąże się z pewnymi kosztami (opłata startowa, prowizje itd.), jednak z nami możesz zaoszczędzić i skorzystać z niskich opłat i stałej prowizji dedykowanych tylko dla naszych klientów ( więcej na ten temat na końcu tego artykułu ). Płatności internetowe to obecnie standard - coraz więcej klientów po prostu nie wyobraża sobie, że miałoby wykonać tradycyjny przelew za zakupione przedmioty, uzupełniając ręcznie dane. 

Pamiętaj, że bardzo wiele osób decyduje się na porównanie cen danego produktu w poszczególnych sklepach przed dokonaniem zakupu. Nawet jeśli w Twoim sklepie ceny są stosunkowo przystępne, może się okazać, że klient zdecyduje się zapłacić odrobinę więcej, aby tylko móc zapłacić szybciej i wygodniej. Tym bardziej, że skorzystanie z szybkich płatności oznacza, że środki praktycznie natychmiast przekazywane są do sprzedawcy. Tym samym sklep może szybciej zacząć realizację zamówienia - dla wielu klientów to bardzo ważne.  

Jeśli nie zapewnisz swoim klientom możliwości skorzystania z szybkich płatności online, mogą oni ocenić Twój sklep jako mało profesjonalny i po prostu udać się do konkurencji. 


Jaki system płatności online wybrać? PayU pozytywnie Cię zaskoczy!

Wybierając system szybkich płatności do sklepu, powinieneś wziąć pod uwagę przede wszystkim jego funkcjonalność. Obsługa kart płatniczych, płatności mobilnych (np. bardzo popularny BLIK), a także łatwa wypłata środków - te wszystkie warunki spełnia PayU.  Korzystając z systemu PayU, masz oczywiście wgląd w ilość zgromadzonych środków. Aby dokonać ich wypłaty, musisz zlecić przelew na swoje konto bankowe. Warto zaznaczyć, że PayU korzysta z nowoczesnych systemów bezpieczeństwa. Wszystkie transakcje są szyfrowane. 


System szybkich płatności PayU i jego zalety dla sprzedawców

Systemy płatności online bardzo pozytywnie wpłynęły na rozwój rynku e-commerce. Jeśli zdecydujesz się na rejestrację w systemie PayU, będziesz mógł znacznie szybciej finalizować transakcje w swoim sklepie. Jak już wspomnieliśmy, sklep korzystający z PayU nie musi czekać na zaksięgowanie tradycyjnego przelewu przez bank, aby otrzymać środki przekazane przez klienta. Pieniądze na Twoim subkoncie w systemie mogą pojawić się po kilku sekundach. 

To nie przypadek, że PayU jest jednym z najpopularniejszych operatorów płatności internetowych. System wzbudza zaufanie w klientach, którzy na pewno mieli już okazję korzystać z niego, chociażby podczas zakupów w popularnym serwisie sprzedażowym Allegro. Oferując płatności PayU w swoim sklepie online, pokazujesz klientom, że stawiasz na współpracę z podmiotem o ugruntowanej pozycji, który zapewnia pełne bezpieczeństwo transakcji. 

PayU to rozwiązanie, które doskonale sprawdzi się także w sklepach sprzedających stosunkowo drogie produkty. Jeśli chcesz udostępnić klientom możliwość zrobienia wygodnych i bezpiecznych zakupów ratalnych, PayU będzie dobrym wyborem. 


PayU - jak działa?

Sama obsługa PayU jest bardzo intuicyjna. Nawet jeśli nie miałeś dotąd do czynienia z żadnym innym systemem płatności online, na pewno dasz sobie radę. Warto zaznaczyć, że jako użytkownik systemu możesz korzystać z bardzo przejrzystego panelu menedżerskiego. 

Jak sprawdzić status transakcji w PayU? Wszystkie transakcje odnotowane są w panelu. Oznaczane są jako: nowe, anulowane, oczekujące na odbiór, zwrócone oraz zakończone. Bez problemu możesz w dowolnym momencie sprawdzić, czy klient opłacił zamówienie. 

Jak sprawdzić status wypłaty w PayU? Również i w tym przypadku wszystkie niezbędne informacje znajdziesz w swoim panelu menedżerskim w systemie. Wypłaty z PayU możesz zażądać w dowolnym momencie. Wszystkie wypłaty realizowane są za pomocą tradycyjnego przelewu bankowego. 

Rozwijasz biznes i chcesz oferować klientom swoje produkty w więcej niż jednym sklepie internetowym? Oczywiście nie musisz zakładać nowego konta w PayU, wystarczy, że zalogujesz się w systemie i dodasz sklep do panelu. Przekonaj się, jakie to proste!Jak zarejestrować się w PayU?

Chcesz przetestować system szybkich płatności PayU w swoim sklepie internetowym? Zachęcamy do rejestracji z naszego polecenia. Zależy nam na oferowaniu klientom rozwiązań, które ułatwiają prowadzenie sklepu internetowego i umożliwiają obsługę klienta na najwyższym poziomie. Przekonaj się, jak chętnie Twoi klienci będą płacić za zakupy przy użyciu bezpiecznych płatności PayU

Dlaczego warto zarejestrować się z naszego polecenia? Jeśli użyjesz naszego linku polecającego, możesz liczyć na korzystniejsze warunki korzystania z PayU - specjalnie dla naszych klientów system nalicza preferencyjne prowizje. 


Zarejestruj się już teraz! Na pewno będziesz zadowolony!

Oczywiście warto zaznaczyć, że jesteśmy OFICJALNYM PARTNEREM PAYU! Aby skorzystać ze specjalnych prowizji kliknij w poniższy klawisz

Formularz rejestracji na stronie PayU

Upewnij się, że na górze formularza widnieje 3D Studio Production. Oferta jest dedykowana tylko dla nowych klientów PayU. Dodatkowo otrzymasz od nas nasz moduł gratis! Oferta ograniczona czasowo

Życzymy wielu bezpiecznych operacji!