LaunchBar 6

Trzymaj ręce na klawiaturze

Zacznij od pojedynczego skrótu klawiaturowego, aby uzyskać dostęp i kontrolować każdy aspekt Twojego cyfrowego życia.


Piękno w każdym pikselu

Niezależnie od tego, czy jesteś użytkownikiem od dawna, czy tylko początkującym - pokochasz nowy interfejs LaunchBara

Każdy aspekt, każdy piksel został zaprojektowany z myślą o prostocie.


Teraz możesz nawet wybrać preferowany wygląd z zestawu wspaniałych motywów wbudowanych w LaunchBar.


Jest tam zasada

Coraz większy zestaw reguł indeksowania LaunchBar został rozszerzony o tagi Findera, Emoji, Przypomnienia, Safari Przeczytaj później i Popularne strony, iCloud i inne.Rozszerzać bez ograniczeń

Dzięki niestandardowym działaniom skryptu można znacznie rozszerzyć LaunchBar tak, aby dopasować do Twoich potrzeb. Zainstaluj akcje napisane przez innych użytkowników lub napisz własne w różnych językach skryptowych, takich jak AppleScript, JavaScript, Ruby, Python, PHP i inne.


Przeglądanie informacji - szczegóły pod Twoim polecenie

Zbadaj metadane elementu, takie jak wymiary obrazu, profile kolorów, tagi Findera, przejdź do grup aplikacji, przeglądaj listę właściwości lub zawartość plików tekstowych, przeglądaj najnowsze dokumenty i inne powiązane pliki, przeanalizuj atrybuty plików, pojemność dysku, liczby słów itd.Natychmiastowe informacje zwrotne

Przystosuj wyszukiwarki internetowe Google, Wikipedia czy DuckDuckGo do skuteczniejszej pracy dzięki sugestiom na żywo. I wiele czynności, takich jak użycie Kalkulatora lub Kalendarza, zapewni natychmiastowe informacje zwrotne o wprowadzonym zapytaniu.


Jaki jest Twój profil użycia? 

Niezależnie od tego, jak długo używałeś LaunchBar, wciąż jest coś nowego do odkrycia. Dzięki statystykom uzyskujesz szczegółową analizę najczęściej używanych funkcji i nowych, które mają zostać zbadane.


Zobacz go w akcji

Specyfikacja
Kompatybilność
OS X El Capitan (10.11 +)

Licencja
Jedno stanowisko

Język
Angielski

Realizacja
do 15min-24h

Dodano
2017-09-11

Uaktualniono
2020-01-06

Dostępność
Klika godzin

OpenCart DEMO

Pytania klientów
FAQ

Zadaj pytanie
Kontakt

OpenCart.com.pl

  • Specjaliści od OpenCart od 2010 roku razem z OpenCart
  • Ponad 2tys. zadowolonych klientów
    z całego świata
  • Wsparcie techniczne odpowiedź do 24h godzin
  • W 100% bezpieczny kod dzięki kodowaniu ionCube
  • Nie modyfikujemy plików sklepu w żadnym z naszych dodatków

125,00złOpinie (0)

Napisz opinię

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby wystawić ocenę

Produkty powiązane

OpenCart - FAQ - Pytania i odpowiedzi

TAK. Od początku powstania OpenCart zajmujemy się budową modułów oraz ulepszaniem tego systemu sklepowego. Jeśli zachodzi potrzeba pomocy prosimy śmiało się z nami skontaktować. Żadna prośba nie pozostanie bez odpowiedzi. 

Można się z nami skontaktować

Oczywiście takie rabaty istnieją. Jeśli jesteś przedstawicielem agencji interaktywnej, reklamowej lub projektujesz sklepy dla swoich klientów możesz liczyć na stały rabat w naszym sklepie.

Skonatktuj się z nami podając numery zamówień, które dokonałeś w naszym sklepie. Na tej podstawie przypiszemy Cię do odpowiedniej grupy. Przy następnych zamówieniach otrzymasz rabat automatycznie.

Więcej informacji na temat rabatów pod tym linkiem  https://opencart.com.pl/rabaty-dla-developerow-opencart

Posiadamy usługę abonamentową. Taka usługa jest skrojona pod potrzeby klienta. Ilość serwisów jest ograniczona. Staramy się każdego roku zwiększać pulę dostępnych miejsc. 

Firmy zainteresowane taką usługą zachęcamy do konatktu przez formularz kotaktowy lub przez naszą stronę na Facebook'u. Po zapoznaniu się ze sklepem oraz zapotrzebowaniem klienta przedstawiamy ofertę współpracy.

Tak. Istnieje opcja dodatkowa podczas zamawiania. Wystarczy ją zaznaczyć i instalację oraz konfigurację podstawową wykonamy my.

Należy po zamówieniu przesłać do nas dostęp do sklepu i wszystkim zajmiemy się my.

Powszechna definicja clickjackingu to rodzaj ataku, w którym ofiara klika linki w witrynie, którą uważa za znaną i zaufaną witrynę. Jednak bez wiedzy ofiary w rzeczywistości klikają złośliwą, ukrytą witrynę/warstwę, która została nałożona na znaną witrynę.

Więcej na ten temat opisaliśmy na stronie https://opencart.com.pl/co-to-jest-clickjacking

Dodatkowo można przetestować swoją stronę pod adresem 

https://opencart.com.pl/tools/clickjackingtest

Dlaczego używamy ionCube i co to takiego

05 Mar 2019 177621

Wielu klientów prawie codziennie zadaje nam te pytania:Co to jest ionCube?Dlaczego muszę go mieć, aby używać Waszych modułów?Która wersja?Czy jest darmowy?oraz wiele innych powiązanych pytań.Poniżej postaram się wyjaśnić wszystkie zagadnienia w jak najbardziej zrozumiały sposób.

PayU - popularne i bezpieczne płatności w Internecie

15 Oct 2020 1800

Klienci sklepów internetowych oczekują atrakcyjnych cen, szerokiego wyboru produktów oraz wygody. De facto oznacza to, że w nowoczesnym sklepie niezbędny jest niezawodnie działający system szybkich płatności online. Ta metoda płatności cieszy się największą popularnością wśród klientów. Nie ma w tym

Potrzebujesz pomocy ze swoim sklepem Opencart?

07 Feb 2017 121993

Świadczymy wsparcie dla sklepów zbudowanych na Opencart. Jeśli potrzebujesz pomocy bo sklep przestał działać lub twój informatyk przestał się odzywać napisz do nas. Zapewniamy wysoki standard usług oraz najwyższy poziom doświadczenia zbudowanego podczas pracy z Opencart i nie tylko. Każde zle

Zapytanie o produkt

Jeśli masz jakieś pytania dostyczące produktów proszę śmiało wypełnić formularz. Odpowiemy tak szybko jak to możliwe.