Little Snitch 5

Sprawia, że niewidoczny jest widoczny!

Gdy tylko połączysz się z Internetem, aplikacje mogą wysyłać dane niezależnie od tego czy tego chcesz czy nie. Najczęściej robią to na Twoją korzyść. Ale czasami może to być oprogramowanie śledzące, trojany lub inne złośliwe oprogramowanie, nie robią tego. Tego nie zauważysz, bo wszystko to dzieje się niewidocznie pod ukrytą maską.


Little Snitch sprawia, że te połączenia z Internetem są widoczne i przywraca Ci kontrolę nad twoim Mac!


Nie czekaj! - Tryb alertów

Za każdym razem, gdy aplikacja próbuje nawiązać połączenie z serwerem w Internecie, program Little Snitch wyświetli alert o połączeniu, pozwalając zdecydować, czy zezwolić lub odmówić połączenia. Dane nie są wysyłane bez Twojej zgody. Twoja decyzja zostanie zapamiętana i automatycznie zastosowana w przyszłości.


Przejrzyj później - Tryb cichy

Jeśli jesteś nowym użytkownikiem Little Snitch, możesz się przytłoczony ogromną ilością powiadomień z aplikacji, które chcą połączyć się z Internetem. Nowy tryb Silent został odbudowany od początku do końca, aby sprawić Ci przyjemność z użytkowania. Umożliwia wyciszenie wszystkich powiadomień na chwilę, aby podjąć wszystkie decyzje później, wygodnie za pomocą zaledwie kilku kliknięć.


Świat połączeń sieciowych

Monitor sieci jest Twoim oknem na świat połączeń sieciowych. Wyświetlaj swoją aktywność sieciową Mac z trzech perspektyw - lista aplikacji i serwerów, sieć połączeń na całym świecie i jednogodzinna historia ruchu danych.


Serwer, gdzie jesteś?

Kiedykolwiek chciałeś wiedzieć, gdzie na świecie wysyłane są Twoje dane? Monitor sieci pokazuje lokalizację wszystkich serwerów Mac połączonych z interaktywną mapą świata. Animowane linie połączeń zapewniają przejrzysty przegląd aktualnie przesyłanych danych i blokowanych połączeń.


Przemyślane w każdym szczególe


Zaprojektowany dla macOS

Nowy, nowoczesny projekt doskonale integruje się z macOS i ułatwia użytkowanie.


Ulepszony tryb cichy

Zezwalaj lub odrzucaj połączenia wygodnie za pomocą jednego kliknięcia w Monitorze sieci.


Minimalizowalny alert połączenia

Podejmij decyzję później, czy zezwolić lub zablokować połączenia.


Asystent badawczy 2.0

Asystent zawiera informacje dostarczone przez programistów aplikacji, jeśli są dostępne.


Sprawdzanie kodu podpisu

Dla lepszego bezpieczeństwa Little Snitch sprawdza teraz kod podpisu wszystkich programów, które chcą połączyć się z Internetem.


Ulepszony filtr sieciowy

Używanie "Deep Packet Inspection" umożliwia niezawodne rozpoznawanie połączeń w oparciu o nazwę serwera.

Specyfikacja
Kompatybilność
macOS Ventura, Monterey and Big Sur

Wersja
5.6

Licencja
Jedno stanowisko

Język
Angielski

Realizacja
do 15min-24h

Dodano
2017-09-11

Uaktualniono
2023-07-27

Dostępność
Klika godzin

OpenCart DEMO

Pytania klientów
FAQ

Zadaj pytanie
Kontakt

OpenCart.com.pl

  • Specjaliści od OpenCart od 2010 roku razem z OpenCart
  • Ponad 2tys. zadowolonych klientów
    z całego świata
  • Wsparcie techniczne odpowiedź do 24h godzin
  • W 100% bezpieczny kod dzięki kodowaniu ionCube
  • Nie modyfikujemy plików sklepu w żadnym z naszych dodatków

240,00złOpinie (3)

Napisz opinię

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby wystawić ocenę

Produkty powiązane

OpenCart - FAQ - Pytania i odpowiedzi

TAK. Od początku powstania OpenCart zajmujemy się budową modułów oraz ulepszaniem tego systemu sklepowego. Jeśli zachodzi potrzeba pomocy prosimy śmiało się z nami skontaktować. Żadna prośba nie pozostanie bez odpowiedzi. 

Można się z nami skontaktować

Oczywiście takie rabaty istnieją. Jeśli jesteś przedstawicielem agencji interaktywnej, reklamowej lub projektujesz sklepy dla swoich klientów możesz liczyć na stały rabat w naszym sklepie.

Skonatktuj się z nami podając numery zamówień, które dokonałeś w naszym sklepie. Na tej podstawie przypiszemy Cię do odpowiedniej grupy. Przy następnych zamówieniach otrzymasz rabat automatycznie.

Więcej informacji na temat rabatów pod tym linkiem  https://opencart.com.pl/rabaty-dla-developerow-opencart

Posiadamy usługę abonamentową. Taka usługa jest skrojona pod potrzeby klienta. Ilość serwisów jest ograniczona. Staramy się każdego roku zwiększać pulę dostępnych miejsc. 

Firmy zainteresowane taką usługą zachęcamy do konatktu przez formularz kotaktowy lub przez naszą stronę na Facebook'u. Po zapoznaniu się ze sklepem oraz zapotrzebowaniem klienta przedstawiamy ofertę współpracy.

Tak. Istnieje opcja dodatkowa podczas zamawiania. Wystarczy ją zaznaczyć i instalację oraz konfigurację podstawową wykonamy my.

Należy po zamówieniu przesłać do nas dostęp do sklepu i wszystkim zajmiemy się my.

Powszechna definicja clickjackingu to rodzaj ataku, w którym ofiara klika linki w witrynie, którą uważa za znaną i zaufaną witrynę. Jednak bez wiedzy ofiary w rzeczywistości klikają złośliwą, ukrytą witrynę/warstwę, która została nałożona na znaną witrynę.

Więcej na ten temat opisaliśmy na stronie https://opencart.com.pl/co-to-jest-clickjacking

Dodatkowo można przetestować swoją stronę pod adresem 

https://opencart.com.pl/tools/clickjackingtest

Dlaczego używamy ionCube i co to takiego

05 Mar 2019 178000

Wielu klientów prawie codziennie zadaje nam te pytania:Co to jest ionCube?Dlaczego muszę go mieć, aby używać Waszych modułów?Która wersja?Czy jest darmowy?oraz wiele innych powiązanych pytań.Poniżej postaram się wyjaśnić wszystkie zagadnienia w jak najbardziej zrozumiały sposób.

PayU - popularne i bezpieczne płatności w Internecie

15 Oct 2020 2086

Klienci sklepów internetowych oczekują atrakcyjnych cen, szerokiego wyboru produktów oraz wygody. De facto oznacza to, że w nowoczesnym sklepie niezbędny jest niezawodnie działający system szybkich płatności online. Ta metoda płatności cieszy się największą popularnością wśród klientów. Nie ma w tym

Potrzebujesz pomocy ze swoim sklepem Opencart?

07 Feb 2017 122228

Świadczymy wsparcie dla sklepów zbudowanych na Opencart. Jeśli potrzebujesz pomocy bo sklep przestał działać lub twój informatyk przestał się odzywać napisz do nas. Zapewniamy wysoki standard usług oraz najwyższy poziom doświadczenia zbudowanego podczas pracy z Opencart i nie tylko. Każde zle

Zapytanie o produkt

Jeśli masz jakieś pytania dostyczące produktów proszę śmiało wypełnić formularz. Odpowiemy tak szybko jak to możliwe.