Blog OpenCart PL

Serwis OpenCart

W tej kategorii naszego bloga informujemy o usługach jakie można u nas zamówić. Nie mamy osobnej strony dotyczącej naszych usług więc postanowiliśmy, że będzie to kategoria w naszym blogu. Jeśli macie Państwo jakieś problemy z OpenCart zapraszamy do kontaktu - rozwiążemy je wszystkie!

Tworzysz sklepy na OpenCart? Rabaty dla developerów!

07.11.2019 13383

Kupuj nasze moduły dla OpenCart i ciesz się stałym rabatem za kolejne zakupy! Rabat zależny jest od ilości zakupionych produktów. Twoje konto zostanie przypisane do odpowiedniej grupy rabatowej. Nie będziesz musiał więcej kontaktować się z nami w sprawie rabatu choć nie widzimy w tym nic złego :)

Zamów sklep internetowy

09.06.2018 207

System sklepowy dobieramy dla naszych klientów w zależności od potrzeb oraz wymagań klienta.Jeśli planujesz budowę sklepu internetowego to dobrze trafiłeś! Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.

Potrzebujesz pomocy ze swoim sklepem Opencart?

07.02.2017 121171

Świadczymy wsparcie dla sklepów zbudowanych na Opencart. Jeśli potrzebujesz pomocy bo sklep przestał działać lub twój informatyk przestał się odzywać napisz do nas. Zapewniamy wysoki standard usług oraz najwyższy poziom doświadczenia zbudowanego podczas pracy z Opencart i nie tylko. Każde zle


Przeglądasz 1 do 3 z 3 (1 stron)