Blog OpenCart PL

Bezpieczeństwo

Wszelkie zagadnienia dotyczące bezpiecznego użytkowania OpenCart. Bez zagłębiania się w posty w tej kategorii warto zapamiętać jedną złotą zasadę:

Nie instaluj modułów w swoim OpenCart gdy nie masz pewności kto jest ich autorem i jakie miał doświadczenie w ich tworzeniu!

OpenCart 1.5 - 2.2 - czas na emeryturę

04.03.2020 1052

Wiedzieliśmy, że ten dzień nadejdzie. Niestety musimy pozwolić odejść na emeryturę OpenCart w wersji 1.5-2.2. Z dniem dzisiejszym przestajemy wspierać te wersje sklepów. Co to oznacza?

OpenCart instalacja IonCube Loader

01.11.2019 2930

Jest to darmowa biblioteka pozwalająca na efektywne wykonywanie skryptów PHP.Wszystkie nasze programy są kodowane przy użyciu najnowszej biblioteki ionCube.Stosujemy ją dla Państwa bezpieczeństwa oraz dla optymalizacji skryptów. 

Dlaczego używamy ionCube i co to takiego

05.03.2019 176175

Wielu klientów prawie codziennie zadaje nam te pytania:Co to jest ionCube?Dlaczego muszę go mieć, aby używać Waszych modułów?Która wersja?Czy jest darmowy?oraz wiele innych powiązanych pytań.Poniżej postaram się wyjaśnić wszystkie zagadnienia w jak najbardziej zrozumiały sposób.

Zanim kupisz domenę przeczytaj ten artykuł

05.02.2019 659

Wydaje Ci się, że zakup domeny dla swojego sklepu lub strony jest banalnie prosty? Z punktu widzenia kupującego to prawda. Jednak zanim zdecydujesz się kupić domenę powinieneś zwrócić uwagę na kilka ważnych kwestii, aby w przyszłości oszczędzić sobie problemów.

Jak przechwytywać błędne linki w OpenCart

01.02.2018 103935

Bardzo częstym problemem współczesnych sklepów, nie tylko OpenCart, jest zapanowanie nad zawartością sklepu. Do sklepu dodajemy dużą liczbę produktów z nadzieją, że internauta trafi do niego i zamówi dany produkt u nas. Po pewnym czasie nazwa naszego produktu, a co za tym idzie również adr


Przeglądasz 1 do 7 z 7 (1 stron)