Blog OpenCart PL

Obsługa sklepu

Kategoria ta poświęcona jest obsłudze sklepu OpenCart. Postaramy się aby zagadnienia w tej kategorii bloga była przydatna na codzień w zarządzaniu sklepem OpenCart.

PayU - popularne i bezpieczne płatności w Internecie

15.10.2020 790

Klienci sklepów internetowych oczekują atrakcyjnych cen, szerokiego wyboru produktów oraz wygody. De facto oznacza to, że w nowoczesnym sklepie niezbędny jest niezawodnie działający system szybkich płatności online. Ta metoda płatności cieszy się największą popularnością wśród klientów. Nie ma w tym

Opencart PREMIUM ★★★

19.11.2019 1361

OpenCart w wersji PREMIUM przygotowany specjalnie na rynek polski.Wersja zawiera wiele ulepszeń oraz dodatkowych modułów. Wszystko przygotowane profesjonalnie. Wystarczy klika minut aby rozpocząć sprzedaż w internecie. Wersja OpenCart PREMIUM zawiera też 3 miesięczne ws

Odnowienie wsparcia na moduły

18.12.2018 594

Odnowienie wsparcia na moduły jest kierowanie do wszyskich klientów, którzy zakupili nasze programy.Nasze programy cieszą się dużym zainteresowaniem oraz darmowymi aktualizacjami w okresie trwania wsparcia.

Koszt dostawy według kodu pocztowego

05.02.2016 59920

Koszt dostawy według kodu pocztowego dla Opencart to prosty, ale użyteczny moduł pozwalający ustalić koszt wysyłki na podstawie kodu pocztowego. W procesie zamówienia wyświetla opcję wysyłki ze zdjęciem i regulaminem lub samą nazwę.


Przeglądasz 1 do 5 z 5 (1 stron)