Zarejestruj swoje konto w PayU i zgarnij dwa moduły dla OpenCart

Zarejestruj swoje konto w PayU i zgarnij dwa moduły dla OpenCart

06.11.2020 1005

Prowadzisz sklep internetowy i możesz nie wiedzieć, że posiadając PayU jako formę płatności zwiększsz obroty swojego sklepu.

Korzyści z korzystania z PayU opisaliśmy na naszym blogu, więc możesz o tym przeczytać poniżej.

https://opencart.com.pl/payu-popularne-i-bezpieczne-platnosci-w-internecie

Wychodzimy Ci na przeciw w tej trudnej sytuacji związanej z COVID i oferujemy Ci super PAKIET.


Rejestracja konta w PayU!

Oczywiście warto zaznaczyć, że jesteśmy OFICJALNYM PARTNEREM PAYU! Aby skorzystać ze specjalnych prowizji kliknij w poniższy klawisz

Formularz rejestracji na stronie PayU

Upewnij się, że na górze formularza widnieje 3D Studio Production. Oferta jest dedykowana tylko dla nowych klientów PayU.


Co zorbić aby otrzymać darmowe moduły

  1. Zarejestruj swoje firmowe konto w PayU przy użyciu naszego partnerskiego linku
  2. Aktywuj konto 
  3. Napisz do nas podając numer klienta 


Jakie modułu mogę otrzymać?

Pierwszym modułem jest moduł PayU do integracji sklepu OpenCart z platformą PayU. Jest to nasz autorski moduł używany w setkach sklepów od wielu lat.

Kolejny moduł to dowolny moduł z listy poniżej.


Dwa sposoby na otrzymanie darmowych modułów

Oczywiście wymagana jest rejestracja konta przy użyciu naszego partnerskiego linku. Dodatkowo uzyskasz specjalne prowizje na stałe.

Więcej o korzyściach PayU przeczytasz w naszym artykule https://opencart.com.pl/payu-popularne-i-bezpieczne-platnosci-w-internecie

  1. Zamów moduł PayU i drugi dowolny moduł z wymienionych wyżej w naszym sklepie. Napisz do nas, gdy na koncie PayU zarejestrowane zostaną pierwsze transakcje *. Gdy to potwierdzimy, to dokonamy zwrotu na Twoje konto za w/w moduły.


  2. Napisz do nas z prośbą o demo PayU i dowolnego modułu wymienionego wyżej. Po spełnieniu warunku do otrzymania darmowego modułu wyślemy Ci pełne wersje tych modułów *. Demo jest w pełni funkcjonalne przez 30 dni z możliwością przedłużenia, jeśli zajdzie taka potrzeba.


Jedna prosta zasada *

Aby otrzymać moduły trzeba mieć konto PayU zarejestrowane przy użyciu naszego linku i co najmniej dwie poprawne transakcje. Nie ma znaczenia w jakim czasie, ale muszą one być przypisane do konta klienta.


Oferta otrzymania drugiego modułu wygasa ostatniego dnia Grudnia 2021!


Jeśli masz pytania lub wątpliwości zapraszam do kontaktu znami.